Premium - wizytówki luksusowe

Przedstawiciele elitarnych zawodów lub właściciele firm powinni wyróżniać się z tłumu. Pomaga im w tym przede wszystkim nienaganny wygląd, pasujący do ich osobowości zapach czy oryginalny sposób bycia, ale również znajdujące się w kieszonce marynarki czy w aktówce - luksusowe wizytówki. Ekskluzywne modele, bo właśnie takie mamy w ofercie, pozwalają swoim użytkownikom skutecznie podkreślić ich wyjątkową osobowość i upodobanie do niekonwencjonalnych rozwiązań.

Co wyróżnia nasze wizytówki?

Wizytówki ekskluzywne, których wykonanie oferujemy, staramy się dobrać zgodnie z upodobaniami klienta i dopasować do charakteru firmy. Bogaty wybór kartonów i technik druku pozwala na stworzenie wymarzonych i przyciągających uwagę wizytówek.

Mogą to być wizytówki kształtowe, czyli wycięte w ciekawym, niestandardowym kształcie. Bardzo modne w ostatnim czasie są wizytówki warstwowe Triplex (zwane też wizytówkami Multiloft). Karta wizytowa składa się z trzech warstw- zewnętrznych (np. białych) oraz wewnętrznej kolorowej.

Kiedy chcesz „zabłysnąć”, wyróżnić się stylową wizytówką ze złotym lub innym połyskującym detalem wybierz wizytówki z drukiem hot stamping. Termodruk to wzbogacenie opakowania poprzez wtopienie i wtłoczenie na gorąco folii złotej, srebrnej lub kolorowej na jego powierzchni lub elementach. Bardzo wyraźne błyszczące elementy przyciągają uwagę dzięki zupełnie innemu odbijaniu światła. Złoceniem lub srebrzeniem najczęściej wykonujemy najważniejsze elementy na wizytówkach czyli logo i nazwę firmy. Do produkcji możemy użyć papieru barwionego w masie o dowolnym kolorze lub też zadrukować papier biały na odpowiednią kolorystykę. Posiadamy wyjątkowo bogaty wybór kolorów i odcieni folii (metaliczne, matowe, pastelowe, białe).

W naszej ofercie mamy również jeden z najbardziej eleganckich i luksusowych produktów w świecie. Wizytówki na szlachetnym, bawełnianym papierze, które drukujemy metodą Letterpress. Letterpress polega na uzyskaniu efektu trójwymiarowości druku, dzięki odciśnięciu matrycy na odpowiednio pulchnym, niepowlekanym papierze.

Projekty i druki dla najbardziej wymagających klientów

W naszym biurze projektowym pracują graficy z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu wyszukanych druków dla najbardziej wymagających klientów- ze świata biznesu, polityki i kultury. Posiadamy również park maszynowy, który pozwala na stworzenie wysokiej jakości druków, które podkreślą prestiż i wysoką klasę właściciela. Projektowane i produkowane przez nas ekskluzywne wizytówki są na tyle różnorodne, że z pewnością każdy znajdzie model odpowiadający swoim potrzebom.