Vouchery

Kupony, vouchery, karty upominkowe czy rabatowe wykorzystywane są najczęściej w działaniach promocyjnych firmy. Dobrze sprawdzają się jako element znacząco podnoszący sprzedaż. Aby klient docenił wartość takiego vouchera, lub poczuł się wyróżniony otrzymując kartę stałego klienta, należy zadbać o odpowiednią jakość i wygląd tych druków.

Drukowanie kart podarunkowych

Drukowanie kart podarunkowych, cieszy się dużym zainteresowaniem wśród firm pochodzących z różnych branży. Realizację tego zadania chętnie zlecają nam m. in. marki oferujące klientom odzież, kosmetyki, biżuterie oraz hotele i restauracje. Wykonujemy najbardziej wymagające i nietypowe projekty- począwszy od kuponów zniżkowych w ciekawym kształcie, aż po ekskluzywne vouchery w kopercie ze złoconym logotypem . Zapraszamy do współpracy !

Drukowanie voucherów w dowolnej formie i stylistyce

Karty podarunkowe to bardzo chętnie wykorzystywany sposób na przyciągnięcie do siebie nowych, a także troska o dotychczasowych klientów. Dołączanie voucherów do zakupów o wyznaczonej wartości czy też rozdawanie ich pomiędzy uczestnikami konkursów jest w dzisiejszych czasach już niemal powszechnie stosowaną praktyką. Dodatkowo pozwala efektywnie kreować pozytywny wizerunek firmy. Aby tak się stało, warto powierzyć drukowanie kart podarunkowych specjalistom, ponieważ forma i estetyka wykonania tych produktów świadczy o poziomie oferowanych przez Twoją firmę usług. Chętnie doradzimy w kwestii wyboru formatu vouchera, jego oprawy graficznej i uszlachetnień druku. Do każdej propozycji podchodzimy w sposób indywidualny, mając na uwadze przeznaczenie karty podarunkowej, grupę docelową której ma być rozdawana oraz Twoje osobiste upodobania.

Jakiego rodzaju karty podarunkowe oferujemy?

W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych technik drukarskich oraz maszyn ułatwiających wykonanie praktycznie każdego projektu w krótkim terminie. Proponujemy Państwu efektowne karty w etui lub składające się z jednego elementu (np. zamykanej książeczki). Kupony możemy również opatrzyć indywidualnym hologramem, ponumerować lub wykonać element odrywany (perforację).

Do dyspozycji mamy szeroką gamę papierów. Wyjątkowo dużym powodzeniem cieszy się druk voucherów na kartonach niepowlekanych (a zatem ekologicznych, bez folii) w dowolnym, jednolitym odcieniu. Na takim kartonie efektownie prezentuje się logotyp wykonany folią metaliczną złotą lub srebrną. Prostym, ale ciekawym rozwiązaniem może być również druk kart podarunkowych na niestandardowym kartonie np. metalizowanym (srebrnym lub złotym) albo z błyszczącymi drobinkami złota. Powodzeniem cieszy się druk kuponów rabatowych na szorstkiej powierzchni kartonu eko lub zawierającego drobinki roślin (kukurydzy, kawy, winogron). Zastosowanie jednego z wielu rozwiązań z naszej oferty uczyni Państwa voucher jedyny w swoim rodzaju.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi, a także zaproponujemy optymalne rozwiązanie.