• 8:30 - 16:30
   • +48 12 398 43 51
   • O nas
   • Nasze produkty
   • Kontakt

   O nas

   Druki Hotelowe to marka drukarni MEDIAPIXEL.

   Mediapixel od ponad 15 lat funkcjonuje na rynku usług poligraficznych oferując produkty dla najbardziej wymagających klientów w tym również druki hotelowe.

   Druki Hotelowe to mieszczące się w sercu Krakowa kreatywne studio projektowe oraz wyspecjalizowana w wyszukanych projektach drukarnia. Podnosimy standard hoteli poprzez starannie dopasowane i wykonane w wysokiej jakości druki.

   Specjalizujemy się drukach na niepowlekanych, ekologicznych kartonach oraz uszlachetnieniach – tłoczenia, złocenia (hot stamping), lettepress. Prowadząc od kilku lat markę Druki Hotelowe zdobyliśmy duże doświadczenie i zgromadziliśmy wiele wzorów produktów typowych dla tej branży (np. zawieszek hotelowych, etui na kartę). Z powodzeniem współpracujemy z hotelami oraz restauracjami z Polski i Europy, tworząc dla nich specjalistyczne, a przede wszystkim eleganckie i ciekawe druki.

   Prowadzimy drukarnię internetową Jack Gray, która pozwala na szybkie i proste konfigurowanie  niestandardowych druków. Znaleźć w niej można zakładkę produktów dedykowanych branży HoReCa. Prowadząc od kilku lat markę Druki Hotelowe zdobyliśmy duże doświadczenie i zgromadziliśmy wiele wzorów produktów typowych dla tej branży (np. zawieszek hotelowych). Z powodzeniem współpracujemy z hotelami oraz restauracjami z Polski i Europy, tworząc dla nich specjalistyczne, a przede wszystkim eleganckie i ciekawe druki.

   Naszym celem jest ułatwienie doboru wysokiej jakości materiałów oraz stworzenie druków, które będą idealnym dopełnieniem wizerunku Twojej firmy.

   Zapraszamy do współpracy!

   druki hotelowe krakow