• 8:30 - 16:30
   • +48 12 398 43 51
   • O nas
   • Nasze produkty
   • Kontakt

   Tłoczenie bez farby

   Oczekujesz wysokiej jakości i kunsztownej elegancji druku, który odda nieprzeciętny charakter miejsca lub Twojej profesji? Druki firmowe z tłoczonym logotypem, drukowane na papierach premium to rozwiązanie idealne dla Twoich potrzeb.

   Tłoczone, wypukłe elementy efektownie wyglądają zarówno na wizytówkach, zaproszeniach jak i okładkach firmowych katalogów. Wykonujemy je na niepowlekanych, ekologicznych kartonach. W naszych próbnikach znajdziecie setki różnokolorowych kartonów. Z pewnością znajdziemy odcień, który będzie współgrał z kolorystyką Twojej firmy.

   Tłoczenie bez farby (tzw. suchy tłok) uzyskuje się za pomocą specjalnie przygotowanej matrycy i patrycy, które wypychają włókna papieru. Możemy wykonać tłoczenie wypukłe i wklęsłe. Jest to zabieg wymagający precyzji i wyczucia drukarza, oraz odpowiednio dobranych papierów.

   Tłoczenia bez farby to obecnie jedna z najbardziej spektakularnych metod uszlachetniania druku. Podobną popularnością cieszy się hot stamping- złocenie elementów.

   Tłoczenie elementu, logo lub napisu daje efekt trójwymiarowości. Taki druk znacząco podnosi walory estetyczne druków, sprawia, że od razu przyciągają uwagę odbiorcy. Jeżeli poszukujesz rozwiązań skrojonych na miarę Twojej marki – zapraszamy do telefonicznych konsultacji!