Zawieszki

Zawieszka na drzwi to rzecz niezbędna w każdym hotelu. Ułatwia ona komunikację między gośćmi, a obsługą. Mówi za gościa hotelowego "nie przeszkadzać", "proszę posprzątać pokój" czy też służy jako druk do zamówienia zestawu śniadaniowego. Poza hotelami takie zawieszki przydają się również w salonach samochodowych (zawieszane na lusterko), w sklepach (informacja o zniżce) oraz jako forma reklamy zawieszana bezpośrednio na drzwi potencjalnego klienta.

Zawieszki hotelowe na drzwi dopasowane do Twoich potrzeb

W naszej szerokiej ofercie znajdują się zawieszki hotelowe w różnych rozmiarach. Od tych najmniejszych po standardowe, średnie rozmiary idealnie dopasowane do klamek w Twoim hotelu. Posiadamy możliwość druku bardzo długich zawieszek śniadaniowych, na których nawet bardzo rozbudowane menu śniadaniowe może zostać wydrukowane w eleganckiej i przejrzystej formie. Wykonujemy również zawieszki bagażowe. Takie zawieszki są niezbędne w każdym hotelu, który przechowuje bagaże swoich gości. Są perforowane tzn. posiadają odrywany kupon dla gościa. Praktyczne i eleganckie. Wśród najmniejszych zawieszek można znaleźć zawieszki na butelkę. Takie zawieszki są przydatne w restauracji i hotelowym minibarze. Sprzyjają prezentacji produktu, popularne są również podczas przyjęć ślubnych.

Jeśli wśród zawieszek, które znajdziesz w naszej galerii nie znajdziesz tej odpowiedniej, jestesmy gotowi zaprojektować i wykonać wykrojnik na specjalne życzenie- w dowolnym kształcie lub niestandardowym rozmiarze.

Zawieszki inne niż wszystkie

Zawieszki hotelowe na klamki są jak biżuteria, która powinna być ozdobą korytarza hotelowego czy pokoju. Te standardowe wykonywane są na papierze kredowym i pokryte folią matową lub błyszczącą. Warto wyjść poza ten nieciekawy i mało ekologiczny schemat !

Obiektom o podwyższonym standardzie proponujemy zawieszki na niepowlekanych kartonach. Mogą to być surowe, brązowe kartony eko, które doskonale pasują do rustykalnych, naturalnych wnętrz oraz hoteli, które są blisko natury. Zachęcamy również do druku na wspaniałych, ekologicznych kartonach z serii crush, które mają w swoim składzie odpady organiczne z owoców(winogron,kiwi, migdałów), lawendy a nawet kawy!

Kartony możemy dowolnie kaszerować (kleić ze sobą np.dwa kolory) oraz ozdobić je połyskującymi elementami (druk folią metaliczną w dowolnym kolorze)

W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu. Doradzimy, zaprojektujemy, wydrukujemy i dostarczymy prosto do hotelu!