Wizytówki

Wizytówka to Twój wizerunek. Mimo niewielkich rozmiarów i niepozornej formy stwarza możliwość efektywnej reklamy. Jest przedłużeniem Ciebie i Twojej prezentacji. Dzięki eleganckiej i wykonanej w wysokiej jakości wizytówce zrobisz doskonałe pierwsze wrażenie i na długo zostaniesz zapamiętany przez swojego rozmówce.

Rodzaje wizytówek, w zależności od przeznaczenia

Wizytówki podstawowe to wizytówka, która jest prosta w formie i zawiera podstawowe dane, które chcemy przekazać. Takie wizytówki rozdajemy najczęściej dużej grupie osób z którymi się spotykamy, aby nie zapomnieli o naszym spotkaniu. Na odwrocie wizytówki możemy dopisać temat, który będzie treścią kolejnego spotkania. Tego typu wizytówki ułatwią zapamiętanie naszego kontrahenta.

Wizytówki techniczne to wizytówki, które zawierają dane naszego przedsiębiorstwa i często podajemy je w celu np. wypisania faktury lub kontaktu z osobami technicznymi. Nie jest to wizytówka imienna (osobowa) tylko „karta techniczna” z danymi firmy (NIP, REGON) lub z ofertą na dana usługę /dostawę. Wizytówkę taką dopinamy do dokumentacji, w swojej formie często nawiązuje do branży jaką reprezentuje.

Karty biznesowe to najwyższej jakości wizytówki reprezentujące konkretną osobę. Nawiązujące do jej stylu bycia, ubioru, zachowania i wielu indywidualnych cech. To niepowtarzalny i osobisty kawałek „siebie” jaki przekazujemy innym. Dlatego ważne jest aby był wyjątkowy. Takiej wizytówki nie wyrzucamy ponieważ jej forma nas zachwyca i przywołuje osobę którą reprezentuje. Są to wizytówki z wyszukanych kartonów często nawet bawełnianych które swą elegancją pasują do każdej branży, wizytówka taka jest jak suknia czy garnitur szyty na miarę.

Bileciki to wyjątkowe kart businessowe zawierające minimalną drukowaną treść, najczęściej tylko imię i nazwisko lub znak , logotyp czy herb rodzinny. Towarzyszą osobom posiadającym wysoki status społeczny lub pełniącym prestiżowe funkcje. Natomiast swą wyjątkowość podkreślamy ręcznym wypisaniem indywidualnej treści wynikającej z sytuacji zastosowania tego „bileciku”, stanowią wyjątkową wartość dla osoby obdarowanej. Takie bileciki stosują osoby najwyższej kultury i elegancji.

Wybierz wyjątkowy karton na Twoją wizytówkę !

Wizytówka to nie tylko zwykła karteczka na śliskim kartonie kredowym. Warto wyjść poza nudne schematy i wybrać karton, który będzie odzwierciedlał Twoją osobowość lub charakter miejsca w którym pracujesz. Najczęściej korzystamy z papierów: munken, cyclus offset, papieru ekologicznego SH recycling, papierów ekologicznych Crush (zawierają drobinki odpadów organicznych z owoców, warzyw i kawy) oraz innych papierów barwionych w masie o szerokiej gamie kolorów.

Kartony niepowlekane, na których drukujemy należą do grupy papierów ozdobnych, o podwyższonej jakości. Największym walorem estetycznym przy druku na niepowlekanych papierach jest szorstka faktura wizytówki i jego naturalny, ekologiczny wygląd.

W naszej ofercie mamy również jeden z najbardziej eleganckich i luksusowych produktów w świecie. Wizytówki letterpress na szlachetnym, bawełnianym papierze, które drukujemy metodą Letterpress.

Wizytówki dla firm, hoteli i restauracji

Wizytówki to nieodłączny element każdego człowieka biznesu, towarzyszą nam w kontaktach międzyludzkich, są elementem kultury i dobrego stylu. Szczególnie dzisiaj, w erze mediów elektronicznych, taki sposób prezentacji świadczy o znajomości zasad savoir vivre. Wizytówki to Twój niezbędnik na rozmaitych spotkaniach biznesowych, konferencjach czy targach.

Wygląd wizytówek dla restauracji, hotelu, firmy ma istotne znaczenie. Mając na uwadze wizerunek prowadzonego przez Ciebie biznesu, warto zadbać o każdy szczegół znajdujący się na wizytówce. Niech będzie nieszablonowa i przyciąga uwagę osoby, której ją wręczasz. Poprzez dobór odpowiedniego kartonu, czcionki, motywu czy niewielkiej grafiki powinna oddawać atmosferę restauracji lub też innego miejsca, którym zarządzasz. Skontaktuj się z nami, opowiedz o miejscu, które masz pod swoimi skrzydłami, a my postaramy się stworzyć unikalny projekt wizytówki dla Twojej firmy.