Etui hotelowe

Etui hotelowe na klucz czy kartę hotelową stanowią grupę produktów o wielu zaletach. Za najważniejsze uznać należy jednak zapewnienie wspomnianym wyrobom skutecznej ochrony przed zniszczeniem, a także nadanie hotelowi w oczach gości pożądanego prestiżu. W hotelach o wysokim standardzie atrakcyjnie wykonane etui hotelowe jest jednym z sztandarowych elementów wizerunku i świadczy o poziomie oferowanych przez hotel usług.

Eleganckie etui hotelowe na klucz i kartę do drzwi – jakie funkcje pełni?

Wykonywane przez nas etui na kartę hotelową to niewielki, jednak pełniący istotną funkcję element. Gość otrzymuje go już na początku wizyty, a co więcej, nosi go przy sobie przez cały czas pobytu w hotelu. Nie jest to zatem „jednorazowy gadżet”, jak można by twierdzić, ale medium przez które masz szansę zrobić pierwsze, doskonałe wrażenie i pokazać klasę obiektu jaki reprezentuje etui.

Etui hotelowe na kartę obok wizualnego ma również wymiar praktyczny i informacyjny. Zabezpiecza elektroniczny klucz przed uszkodzeniami, a także można na nim wydrukować podstawowe, istotne informacje dotyczące hotelu. Jego logo, adres, numer telefonu do recepcji, numer pokoju, hasło Wi-fi, godziny podawania posiłków, czy funkcjonowania restauracji. Przekazywanie gościom karty w etui hotelowym, w wielu sytuacjach również utrudnia jej zgubienie. Proponowane przez nas etui również wykorzystywane są na karty parkingowe przy prestiżowych obiektach, karty wstępu do spa, na basen.

Jakie etui hotelowe możesz wybrać ?

W naszej ofercie posiadamy trzy podstawowe rodzaje etui na klucz. Jest to etui: kopertowe, etui rozkładane z nacięciem oraz etui do samodzielnego składania.

Etui kopertowe jest małe, zgrabne i wygląda bardzo elegancko. Dopasowane jest do rozmiaru klucza i dodatkowo go zabezpiecza. Posiada niewielką powierzchnię zadruku, pełni zatem głównie funkcję reprezentacyjną, ale też jest bardzo wygodne w użyciu. Etui rozkładane z nacięciem oraz etui do samodzielnego składania mają 4 strony zadruku, które dobrze jest wykorzystać jako powierzchnię reklamową lub do przekazania istotnych, organizacyjnych kwestii.

Dla swojego hotelu możesz wybrać etui na klucz i kartę hotelową w opcji standardowej: na papierze kredowym, z nadrukiem w pełnym kolorze, uszlachetnione folią matową , błyszczącą lub aksamitną. Z myślą o obiektach o wysokim standardzie, przygotowaliśmy ofertę druku etui na artystycznych kartonach metodą hot stampingu (tłocznie metaliczną folią np. złotą).

Nie od dziś wiadomo, że troska o szczegóły jest najlepszym dowodem na pełen profesjonalizm. Skontaktuj się z nami, a podpowiemy Ci jak zadbać o ten tak bardzo istotny szczegół, jakim jest eleganckie etui na kartę i klucz hotelowy.