Menu dla restauracji - projektowanie i druk

O tym, czy lokal gastronomiczny uznamy za godny ponownego odwiedzenia, niekiedy można przekonać się jeszcze przed spróbowaniem pierwszego dania. Wiele o danym miejscu może powiedzieć nam karta menu. W restauracji duże znaczenie ma forma w jakiej przedstawiony jest spis proponowanych posiłków i napojów. Z naszą pomocą możesz stworzyć menu, które będzie miało atrakcyjny wizerunek, współgrający z charakterem i klimatem lokalu. Zanim Twoi goście spróbują znakomitych potraw, niech rozsmakują się w fakturze papieru, subtelności kolorów i zachłysną wybornym, wysokogatunkowym wyglądem Menu Twojej Restauracji!

Skorzystaj z naszych pomysłów i rozwiązań technologicznych

Współpracując z prowadzonym przez nas w Krakowie studiem graficznym oraz drukarnią Druki Hotelowe, możesz otrzymać wysokiej jakości menu dla restauracji dokładnie w takim stylu, który w największym stopniu będzie dopasowany do jej charakteru. Działamy kompleksowo, pomagając w doborze kartonu, formatu oraz technik druku. Projektujemy okładkę i wnętrze menu oraz drukujemy je- dzięki temu oszczędzasz czas, tak często tracony na ustalenia techniczne pomiędzy projektującym wizerunek a drukarnią. Specjalizujemy się w wyszukanych drukach, dzięki którym nasi kontrahenci potwierdzają jakość oferowanych usług. Nasze propozycje karty menu na zamówienie są bardzo różnorodne- od bardzo dużych formatów z grubymi kartami po menu łączone spiralą czy też wycięte w ciekawym kształcie. Okładki menu dla restauracji naszego autorstwa charakteryzują się niestandardowym wykończeniem w postaci złoconych napisów (technika hot stamping) lub tłoczeń.

Zaskocz Gości intrygującym i oryginalnym wyglądem menu

Każdy restaurator wie, że „jemy oczami”, a na smak potraw mają wpływ również pozostałe zmysły. Także kolorystyka menu, jego faktura i estetyka wykonania wpływają na zmysły gościa – czasem zniechęcają do zamówienia posiłku, a czasem zaostrzają apetyt. Dobry i przejrzysty projekt menu dla restauracji, to połowa sukcesu. Drugim krokiem jest wybór odpowiedniego materiału, z którego to menu wydrukujemy.

Wśród naszych propozycji mamy kartony ekologiczne o ciekawej, szorstkiej powierzchni i naturalnej strukturze. Posiadają certyfikat FSC i są w pełni biodegradowalne. Podkreślą ekologiczne podejście w restauracji oraz zamiłowanie do zdrowej, naturalnej kuchni.

Hitem ostatnich miesięcy są kartony zawierają odpady organiczne z przetwórstwa owoców, warzyw i roślin (np. winogron, cytryny, kiwi, oliwek, kawy, migdałów, pestek wiśni czy lawendy, kukurydzy, a nawet orzechów, które zastępują do 15% tradycyjnej celulozy). Doskonałym pomysłem dla restauracji jest wykonanie menu na papierze zawierającym ziarna kawy, czy też karty win na papierze z winogron. Druk menu z takich niezwykłych kartonów stanowią ciekawy temat do rozmowy, a przy tym świadczą o podejściu Twojej marki do tematu ekologii.

Kiedy w restauracji przewija się duża ilość gości, prowadzisz zewnętrzny ogródek i zależy Ci na wykonaniu trwalszego menu mamy doskonałe rozwiązanie. Wykonamy wodoodporne menu na syntetycznym materiale. Bardzo trudno odróżnić go od papieru kredowego, a jest wodoodporny i można go myć.