• 8:30 - 16:30
   • +48 12 398 43 51
   • O nas
   • Nasze produkty
   • Kontakt

   Bądź eko

   Druki eko na szarym, ekologicznym papierze posiadają niepowtarzalny, rustykalny wygląd. Papiery „eko”, których używamy posiadają certyfikat FSC i są w pełni biodegradowalne. Ich wyróżniający się kolor przyciąga wzrok, a szorstka powierzchnia przywołuje styl retro. Ta charakterystyczna kolorystyka i faktura jest wyzwaniem dla projektantów oraz drukarzy, a przy odrobinie wyobraźni daje wiele możliwości.

   Druki hotelowe eko

   Zawieszki – metki eko w różnych kształtach wykonujemy na szarym, ekologicznym kartonie, pochodzącym z recyclingu. Posiadamy szeroki wybór kształtów. Mogą być produkowane w opcji bardzo twardej bądź z tłoczonym napisem.

   Hotele eko

   Podejście ekologiczne do prowadzenia działalności, także w branży hotelarskiej, nie jest przejściową modą, a poza nieocenioną korzyścią dla środowiska przyciąga świadomych klientów. Wiele hoteli analizowanych jest pod względem ich wpływu na środowisko jeszcze w fazie planowania.

   Wiele hoteli dba, by jak w jak największym stopniu ograniczyć negatywny wpływ na środowisko, jednak tylko nieliczni postanowili pójść o krok dalej i stara się, aby wszystkie decyzje biznesowe były uzasadnione z punktu widzenia ekologii. Coraz tańsza technologia i ekologiczne materiały ułatwiają hotelom zapewnienie gościom maksymalnego komfortu, jednocześnie jak najmniej ingerując w środowisko naturalne.

   Menu spiralowane TRIPLEX

   Obok tak powszechnych już elementów jak baterie słoneczne oraz toalety o zmniejszonym przepływie wody coraz częściej spotykane są bardziej wyrafinowane rozwiązania. Może to być używanie wyłącznie odnawialnych materiałów budowlanych, czy wykorzystanie naturalnego ukształtowania terenu zamiast pomp wodnych, ale także stosowanie się do międzynarodowych przepisów dotyczących ochrony środowiska oraz wykorzystanie ekologicznych materiałów miedzy innymi również druków eko.